KONST / Litografier / Färglitografi 15382062
nr 1538 2062
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, PT, Sydatlanten. Färglitografi, bildmått: 22x50 cm
Utrop:
500 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:03:08
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson